• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Корисні посилання

Корисні посилання для батьків та малюків

Управління освіти Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації

Довідник служб, закладів та організацій Святошинського району м. Києва

Розташування загальноосвітніх навчальних закладів Святошинського району

Дошкілля Святошинського району "Інформаційний вісник для освітян та батьків"

http://posnayko.com.ua

Ми раді вітати вас на сайті самого найкращого дитячого журналу «Пізнайко». Ласкаво просимо у світ, де відбуваються дива! Адже, погодьтеся, кожна усмішка дитини - це чудо. А разом з нами посміхаються або співпереживають, дивуються або захоплюються, дізнаються щось нове або самостійно створюють шедеври не тільки тисячі дітей, а й їхні батьки, вихователі та педагоги. І якщо ви зараз на цьому сайті, значить, ви теж член нашої команди, незалежно від того, прийшли похвалити нас або посварити, просто поцікавитися чи переконається в тому, чи будуть допомагати рости і розвиватися журнали від Пізнайка вашому малюкові. Давайте ж тоді знайомитись!

http://www.detskiysad.ru

Портал Дитячий сад.Ру орієнтований на молодих батьків, насамперед на мам. На сторінках нашого сайту зібрано безліч пізнавальних статей, корисних порад і рекомендацій. Ми постаралися відповісти на самі різні питання, що виникають у молодих сім'ях, по самим різним темам - від розвитку і виховання дітей до рецептів приготування кулінарних страв.

http://www.ababahalamaha.com.ua/
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» — провідне українське видавництво дитячої літератури, одне з найвідоміших дитячих видавництв Східної Європи. Перше приватне дитяче видавництво незалежної України.

http://www.roditeli.ua Портал для свідомих батьків
Кiлькiсть переглядiв: 126