Група №1

Вихователі:

/Files/photogallery/788/01.JPGПетренко Анна Сергіївна

Петренко Анна Сергіївна

Освіта: вища педагогічна. Закінчила Київський міський педагогічний університет імені Б.Д.Грінченка.

Педагогічний стаж: 4 роки

"Працювати з дітьми, брати на себе їх переживання і турботи, проходити з ними увесь їх шлях, що може бути краще того, коли тобі твої зусилля оплачуються любов’ю, такою щирою і безпосередньою".

/Files/photogallery/788/x_bad3ee31.jpgГлуха Ірина Григорівна Глуха Ірина Григорівна

Освіта: вища педагогічна. Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Педагогічний стаж: 5 років

"За весь свій прфесійний період ніколи не шкодувала про свій вибір, а з гордістю кажу: «Я- вихователь!»

/Files/photogallery/788/SAM_1953.JPG/Files/photogallery/788/SAM_1947.JPG/Files/photogallery/788/SAM_1964.JPGДевіз групи: «Креативність – фундамент особистості дитини».

Як цікаво виграє кольорами веселка на небі, так і цікаво та креативно виглядає наша група. Затишно й комфортно нашим вихованцям в стінах нашої групи. Усі центри облаштовані та наповнені цікавим приладдям та матеріалом. В групі створена домашня атмосфера, де малюки пізнають світ, творять, майструють та всебічно розвиваються.

Принципи індивідуалізації освітньої роботи, гуманізації педагогічного процесу є провідними в нашій діяльності. Ми ставимось до кожної дитини з повагою, намагаєиось якомога більше забезпечити малюків увагою, турботою, вірою в свої сили, вчимо їх здатності фантазувати, дивуватися, досліджувати, вигадувати, шукати, запитувати

Щодня зустрічаємо допитливі оченята, задовольняємо питання «що?» і «для чого?», малюємо, майструємо, розділяємо радощі, невдачі, творимо вірші, співаємо веселі пісні.

Ми піклуємося про те, щоб наша група стала для вихованців другою рідною домівкою: затишною, привабливою, цікавою.

Створили для дітей позитивний мікроклімат в групі. Наші маленькі вихованці - добрі, щирі, чесні, справедливі, щедрі, завжди допомагають один одному та старшим.

Ми задоволені їхніми досягненнями і сподіваємося, що вони такими залишаться в майбутньому!

Велику подяку виносимо нашим батькам за допомогу і підтримку!

Ви ще не були у нас в гостях? Тоді, ласкаво просимо у групу №1.