Група № 7 «Зернятко»

Вихователі:

/Files/photogallery/791/ггг.jpgВолошина Ольга МиколаївнаВолошина Ольга Миколаївна

Освіта: вища педагогічна
Педагогічний стаж: 5 років

«Я серцем відчула, що моє покликання – учити дітей по-праведному жити, любити свою землю, плекати в душі добро й людяність. Саме тому я – вихователь.»

/Files/photogallery/791/SAM_1813.JPGКілякова Інна ВасилівнаКілякова Інна Василівна

Освіта: незакінчена вища педагогічна
Педагогічний стаж: 5 років

«Коли в дитини загоряються цікавістю оченята, коли я бачу, що в дитячій голівці народжується ідея, коли дитя з радістю поспішає вранці до садочка, - я щаслива».

/Files/photogallery/791/IMG_5596.JPGГрупа поглиблено працює над питаннями:Формування позитивних взаємин у дітей раннього віку через гру.

Гра - відображення життя. Скільки потрібно видумки дитині, щоб вирішити, як збудувати хатинку для улюбленої ляльки, чи зробити машинку з будівельного матеріалу, чи конструктора. У нас в групі створені усі умови для розвитку дитячих ігор різного типу./Files/photogallery/791/IMG_5601.JPGМи у нашому садочку найменші, тому основна діяльність наших малюків предметно - ігрова.

З допомогою батьків ми обладнали ігрові куточки , де дітки найбільше полюбляють гратися : годують ляльку, вкладають її в ліжечко, одягають на прогулянку та інше. Діти полюбляють наслідувати дії вихователя , лікаря, перукаря.

Завдяки грі, у наших дітей формуються позитивні взаємини, діти швидше адаптуються до садочка, формуються навички самообслуговування, культурно- гігієнічні навики. Використовуючи здоров’язбережувальні технології , наші дітки менше хворіють./Files/photogallery/791/IMG_5605.JPG/Files/photogallery/791/IMG_5609.JPG/Files/photogallery/791/IMG_4996.JPG/Files/photogallery/791/IMG_4994.JPG